NAJLEPSZY PORTAL O JACHTACH I ŁODZIACH MOTOROWYCH JUŻ OTWARTY !!!
DLA WAS CODZIENNIE NAPEŁNIAMY GO NOWĄ TREŚCIĄ…

Balt 545 Family

Stocznia/Producent: Balt-Yachtdodano: 20.12.2013  |  czytany: 2 186 razytagi: balt-yacht, family, 545,

 

 

 

 

Balt 545 Family to  produkowana przez stocznię Balt-Yacht i zaprojektowana przez Jacka Centkowskiego średniej wielkości łódź motorowa z silnikiem doczepnym.

 

 

Jak sama nazwa wskazuje jest to łódź, która idealnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku. Dzięki swojej sylwetce i rozplanowaniu elementów wyposażenia jest również świetnym rozwiązaniem na wyprawy wędkarskie.

 

Łódź posiada certyfikat CE kategorii C.

 

Komfort 4-5 osobowej załogi zapewniają wygodne materace podwójnej koi dziobowej oraz dwa siedzenia rufowe w kokpicie. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamontowania dodatkowych dwóch siedzeń w kokpicie przy kabinie, uchwytów na wędki oraz stolika przy którym przyjemnie zjesz posiłek przygotowany na kuchence gazowej.

 

Oświetlona, przeszklona zamykana kabina z instalacją elektryczną i wodną to dobre miejsce do wypoczynku, jak i schronienie przed złymi warunkami pogodowymi, a opcjonalne wstawki z imitacji teaku na podłodze oraz tapicerka podniosą przyjemność użytkowania.

 

Rufowa drabinka umożliwi swobodne wchodzenie i wychodzenie z wody. Zaburtowy silnik o mocy do 100KM zapewni wystarczającą prędkość rekreacyjną, jak i manewrową w nagłych wypadkach.

 

Monolityczna konstrukcja kadłuba wzmocniona wzdłużnikami dennymi oraz pokład konstrukcji mieszanej: monolitycznej i przekładkowej z rdzeniem PVC wykonane są ręcznie z wielką starannością i zapewniają stabilność łodzi. Stalowe relingi i uchwyty, jak również laminatowa bramka zamykająca kokpit umożliwiają bezpieczną żeglugę na każdym akwenie. 

 

 

 

Parametry techniczne jachtu

 

Długość całkowita: 5,45m
Szerokość całkowita: 2,47m
Zanurzenie: 0,42m
Ciężar własny: 800kg
Załoga: 5
Liczba koi: 2
Max. moc silnika: 100KM
Zbiornik paliwa: 90L
Kategoria: C

 

 

Galeria

comments powered by Disqus

Newsletter

Partnerzy naszego portalu

  • logo SourceOne Advisory
  • logo Olszty Water Expo
  • logo Azimut
  • logo Galeon
  • logo Sunreef Yachts