NAJLEPSZY PORTAL O JACHTACH I ŁODZIACH MOTOROWYCH JUŻ OTWARTY !!!
DLA WAS CODZIENNIE NAPEŁNIAMY GO NOWĄ TREŚCIĄ…

Mulder 94 Voyager

Stocznia/Producent: Mulder Shipyarddodano: 25.05.2015  |  czytany: 1 447 razytagi: mulder, voyager, 94,

 

 

 

Wodowanie Mulder 94 Voyager

 

 

Stocznia Mulder z Zoeterwoude (Holandia) 12 maja zwodowała kolejną swoją jednostkę - jacht motorowy Mulder 94 Voyager.

 

Jednotka ta ma długość 28,65 metrów i tonaż brutto 160. Jest to w pełni skastomizowany jacht zbudowany z aluminium (zarówno kadłub, jak i superstruktura). Jednostka w ciągu kilku najbliższych tygodni będzie przygotowywana do testów morskich.

 

Przekazanie jachtu w ręce właściciela zaplanowane zostało na lato 2015.

 

94 Voyager został zaprojektowany przez Franka Laupmana z Omega Architects, a więc bardzo renomowanego biura projektowego. Projekt techniczny zaś pochodzi z Vripack - ta nazwa też już sama mówi za siebie.

 

Jednostka jest konstrukcją półślizgową, zbudowaną zgodnie z klasyfikacją RINA. Napędzają go dwa silniki Catepillar 1150 KM, co pozwala mu na osiągnięcie prędkości maksymalnej 18 węzłów. Innowacyjność projektów Vripacka znana już jest dobrze na świecie. 94 Voyager też garściami czerpie z rozwiązań tego biura projektowego. Na jachcie zastosowane zostały najnowsze rozwiązania technologicznie w zakresie redukcji hałasu i wibracji. To w efekcie w zasadniczy sposób podnosić będzie komfort pasażerów podróżujących tą jednostką.

 

Salon główny jachtu ma ponad 40 m2, jest mocno doświetlony i ma 2,15 metra wysokości. Jacht może ugościć 8 pasażerów w czterech luksusowych kajutach, z których każda posiada własną łazienkę. Flybridge jest częściowo zasłonięty aluminiowym bimini, oferuje gościom dużego grilla, dwie komfortowe kanapy w kształcie "U" oraz leżaki słoneczne.

 

 

 

 

Galeria

comments powered by Disqus

Newsletter

Partnerzy naszego portalu

  • logo SourceOne Advisory
  • logo Galeon
  • logo Olszty Water Expo
  • logo Azimut
  • logo Sunreef Yachts