NAJLEPSZY PORTAL O JACHTACH I ŁODZIACH MOTOROWYCH JUŻ OTWARTY !!!
DLA WAS CODZIENNIE NAPEŁNIAMY GO NOWĄ TREŚCIĄ…

Projekt Benetti FB276 sprzedany niemieckiemu klientowi

dodano: 13.09.2017  |  czytany: 495 razytagi: benetti, fb276, giorgio cassetta design, bannenberg & rowell,

 

 

 

Stocznia Benetti właśnie sprzedała niemieckiemu klientowi projekt FB276, który jest już w budowie. Jacht jest też znany pod nazwą kodową Balance i ma 63 metry długości.

 

Autorem projektu jest biuro Giorgio M. Cassetta Design, a za projekt wnętrz odpowiada studio Bannenberg & Rowell.

 

Wodowanie jednostki przewidziane jest na marzec 2019.

 

Na razie mamy jeszcze bardzo mało informacji o tym superjachie. Wiemy, że kajuta armatorska (choć słowo "kajuta" tu nie bardzo pasuje) znajduje się na górnym pokładzie i jest kluczowym elementem tego jachtu. Ma 162 m2 powierzchni i składa się z dużej sypialni z oknami wychodzącymi na dziób jednostki, dwóch łazienek, oddzielnego pomieszczenia - garderoby oraz salonu. Z apartamentu armatora (to już chyba lepsze słowo!) wychodzi się na specjalną zewnętrzną strefę wypoczynku ze kanapami i stolikami, a kilka kroków dalej ulokowano lądowisko śmigłowca. Niemiecki właściciel jednostki, po przylocie, nie będzie miał daleko aby spocząć w swej sypialni ;)

 

W części rufowej jachtu zlokalizowany został klub plażowy, który jest otwierany w trzech kierunkach - rufa oraz obie burty. Ma to dawać unikalne wrażenia obcowania pasażerów z otaczającym ich morzem.

 

 

 

 

 

comments powered by Disqus

Newsletter

Partnerzy naszego portalu

  • logo Azimut
  • logo SourceOne Advisory
  • logo Olszty Water Expo
  • logo Galeon
  • logo Sunreef Yachts