NAJLEPSZY PORTAL O JACHTACH I ŁODZIACH MOTOROWYCH JUŻ OTWARTY !!!
DLA WAS CODZIENNIE NAPEŁNIAMY GO NOWĄ TREŚCIĄ…

Projekt Freedom w Cerri Cantieri Navali

dodano: 14.08.2017  |  czytany: 408 razytagi: freedom, cerri cantieri navali, roberto cavalli,

 

 

 

Cerri Cantieri Navali buduje jacht motorowy dla Robert Cavalli

 

 

Włoska stocznia z miejscowośc Carara - Cerri Cantieri Navali - przekazała do mediów informację, iż na zlecenie znanego włoskiego projektanta mody, Roberto Cavalli, przystąpiła do budowy jachtu motorowego Freedom, wg projektu, który Wam pokazujemy.

 

Będzie to 27-metrowy jacht motorowy, którego zwodowanie planowane jest na lato 2018. Jednostka będzie osiągała prędkość do 40 węzłów, co przy jej wielkości jest cechą dość nietypową.

 

W pracy nad tym projektem Roberto Cavallego wspierał Tommaso Spadolini. Jak mówią twórcy "Nasz projekt - zarówno zewnętrzny, jak i wewnętrzny, jest odzwierciedleniem stylu projektantów i ich osobowości. Będzie on pozwalał na swobodne obcowanie z morzem, ale jednocześnie zapewni właścicielowi odpowiednią dyskrecję".

 

 

 

 

Pomieszczenia właściciela umieszczone zostały zaraz za sterówką, na głownym pokładzie. Mają być one mocno doświetlone przez duże okna dachowe. Na pokładzie dolnym ulokowano dwie kajuty dla gości.

 

Nietypowym rozwiązaniem jest to, iż tender tego jachtu ulokowany ma być na foredeku. Dzięki temu będzie można z niego korzystać nie przeszkadzajac psażerom wypoczywającym na aftdeku. Ciekawe...

 

My do końca nie jesteśmy przekonani do tego designu - ale wiadomo, to rzecz gustu!

 

A co Wy sądzicie o tym projekcie?

 

 

 

comments powered by Disqus

Newsletter

Partnerzy naszego portalu

  • logo Sunreef Yachts
  • logo SourceOne Advisory
  • logo Galeon
  • logo Azimut
  • logo Olszty Water Expo